Джиліан майклс відгуки

Джиліан майклс відгуки

Сучасний світ, розпещений фаст-фудом, інтернетом і сидячим способом життя, особливо потребує ефективних способах боротьби з лишні вагою. Саме тому щодня розробляється величезна кількість коштів, методик і систем схуднення, які обіцяють більш-менш швидкий результат за умови докладання певних зусиль. Знайти відповідну програму, що дозволяє розпрощатися із зайвими сантиметрами на талії і стегнах, сьогодні не становить труднощів, велика кількість пропонованих варіантів цілком може збити з пантелику.

У даній статті будуть розглянуті ключові особливості методу, розробленого Джиліан Майклс. Відгуки про цю систему зустрічаються в основному позитивні, що і послужило свого роду поштовхом до початку дослідження програми.

Дещо про персоналії

Автор даної нами програми відома сьогодні буквально у всьому світі. Мабуть, її можна охарактеризувати як володарку ідеального тіла і прекрасного комерційного чуття. Якщо серед населення земної кулі провести опитування на тему найвідомішою методики, велика частина респондентів відповість, що це система Джиліан Майклс. Відгуки про програму дійсно вражають, особливо з огляду на їх величезна кількість.

Представлена програма, як і багато інших, родом з США, а тому саме там зосереджена найбільша кількість її шанувальників. Проте, сьогодні методика схуднення набуває все більшого поширення і на території пострадянського простору. У Росії діє навіть фан-клуб Джиліан Майклс, відгуки про яку поширюються в інтернеті із завидною швидкістю, залучаючи все більше уваги громадськості, яка бажає покінчити з надлишками ваги.

різноплановий підхід

Слід зазначити, що дівчина, чия фігура служить еталоном, є автором не однієї, а цілої серії програм, що дозволяють боротися з тими чи іншими проблемами. Ефективність, рішучість і комплексний підхід – ось основні постулати досягнення результатів від Джиліан Майклс. Відгуки про її методиках в більшості випадків підтверджують їх дієвість.

Особистий досвід в основі

Як то кажуть, і на Сонце теж є плями. По суті, тренування з Джиліан Майклс – це втілення особистого досвіду, історія боротьби самого автора з проблемами зайвої ваги. Так-так – кілограми почали стрімко збільшуватись, ще коли майбутня володарка ідеальної фігури була маленькою дівчинкою. Слід зазначити, що в основі її неприємностей лежали проблеми, скоріше, психологічного характеру, однак виконана робота дозволила добитися завидних результатів.

Джиліан Майклс, струнка фігура якої викликає сьогодні загальне захоплення, змогла взяти свою вагу під контроль вже в 14 років. Саме тоді до дівчинки прийшло розуміння того факту, що власне тіло – це не просто сукупність кісток, м`язів і жирових відкладень, а піддатливий матеріал, з якого можна створити власну мрію і досягти досконалості. По суті, в цей період були покладені основи знаменитої методики Джиліан Майклс «30 днів».

початок легенди

Перший свій фітнес-зал дівчина відкрила, коли їй було всього 17 років. Зараз вона визнається, що, можливо, нічого б не вийшло, якби поруч з нею в потрібний момент не виявилися друзі, які погодилися допомогти і підтримати. Поступово шанувальників системи тренувань і спеціально розробленої дієти ставало все більше, а сьогодні навряд чи знайдеться людина, яка має зайву вагу, що не чула про методику Джиліан Майклс «30 днів».

Два основних правила

Як вже говорилося раніше, в основі позитивного результату лежить, перш за все, комплексний підхід. Автор методики переконана, що досягти бажаної фігури можна тільки беззаперечно дотримуючись два простих правила: регулярні тренування і добре продумане, правильне харчування.

Важливим в цьому відношенні виявляється, звичайно, бажання боротися і досягати успіху. Адже без нього не буде стимулу продовжувати, забезпечуючи тілу все більші навантаження.

Відзначимо, що одним з непорушних умов методики Джиліан Майклс, плоский живіт якої просто не може не викликати захоплення, є сувора регулярність тренувань. Автор програми зараховує себе до справжнім фанатам спорту, а тому і від своїх «підопічних» вимагає аналогічного підходу, стверджуючи, що, якщо людина не готова важко працювати на результат, він просто не готовий до нього.

Метод, розрахований на місяць

Вважати, що за 30 днів (виходячи з назви) ви позбудетеся ненависних 30-40 кг, абсолютно не варто – настільки швидко не працює в цьому світі нічого, крім, мабуть, ліпосакції. Проте, при правильному підході результати будуть по-справжньому приголомшливими.

Тренування з Джиліан Майклс, як можна здогадатися з назви методики, розраховані на 30 днів інтенсивної роботи. Це, втім, зовсім не означає, що на цьому можна зупинятися і продовжувати харчуватися як до початку роботи над своїм тілом. Термін, зазначений у назві, говорить лише про те, що за цей період ви зможете домогтися певного ефекту.

Представлену програму можна називати ідеальною для новачків, тільки ступили на стежку війни з надмірною вагою, адже тривалість сетів становить всього 30 хвилин, що робить стрес для організму мінімальним. Проте, тренер завжди пропонує і альтернативний, більш складний варіант для тих, кому вже вдалося пройти певний шлях і домогтися будь-якого ефекту.

Організація роботи

Всього програма передбачає наявність трьох ступенів, проходження кожної з яких займає всього 10 днів. У методиці Джиліан Майклс 1 рівень, як і будь-який інший, передбачає максимально комплексну навантаження – це значить, що навантаження рівномірно розподіляється на всі групи м`язів. На перший погляд може здатися, що така система тренувань веде до швидкого плато, проте це не так. Часта зміна вправ дозволяє не переживати про явище звикання, що можна назвати важливим плюсом методики.

основа системи

У програмі Джиліан Майклс 1 рівень є одночасно найпростішим і найскладнішим, оскільки організм не звик до таких інтенсивних навантажень. Проте, вже на середині першої декади системи ви здивуєтеся, наскільки швидко мускулатура адаптується відповідно до запропонованого набором вправ.

Базовим набором методики можна назвати активну поєднання плиометрики і кардіонагрузок, що і дає можливість досягти результатів в настільки короткий термін. Перший рівень можна порівняти з такою собі атакою на зайві сантиметри, другий – зі стабілізацією, а третього направлено на закріплення отриманих показників. Саме фінальний етап здається найпростішим в порівнянні з іншими в силу відсутності настільки серйозного ускладнення системи.

специфіка дієти

Отже, як же рекомендує харчуватися Джиліан Майклс, плоский живіт якої викликає стільки захоплень? Оскільки автор методики пропонує своїм шанувальникам досить інтенсивні комплекси навантажень, дієта просто не може ставитися до категорії «голодних». Це, скоріше, максимально збалансована система харчування, в якій для досягнення результату повинні бути виключені продукти з розряду «фаст-фуд», всілякі кондитерські вироби, газовані напої та інші продукти, за які талія спасибі не скаже.

Обмежити слід споживання різноманітних ковбас, сосисок, жирних і консервованих продуктів. А ось овочі, риба, нежирне м`ясо, бобові, фрукти, горіхи і всіляка зелень повинні стати основою раціону.

Альтернативна програма

Для тих, у кого проблема зайвих сантиметрів має, скоріше, локальний характер, існує окрема методика від Джиліан Майклс. 6 тижнів, проведених під її керівництвом, приведуть до по-справжньому колосальним результатами. Плоского живота дозволяє домогтися програма, що включає 2 етапи, кожен з яких триває по 3 тижні. Тривалість тренувань така ж, як і в першому випадку, проте інтенсивність буде тут зовсім інший. Якщо перша методика здебільшого підходила саме новачкам, то щодо другої на це розраховувати особливо не доводиться. Проходження цієї програми рекомендовано, швидше, людям, які мають середню фізичну форму.

Проте, у цієї системи тренувань є одне дуже важливе достоїнство – вона не вимагає активного задіяння тренажерів і спорядження. Все, що вам знадобиться для ідеального преса, це гантелі, вага яких становить 1,5 і 4 кг.


Статті за темою “Методика джиліан майклс: відгуки. Схудни за 30 днів”Source: sylukr.ru

Добавить комментарий